Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Aktualności

Rozporządzenie nr 16 Wojewody Lubelskiego

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Hrubieszowie informuje, że w dniu 17 października 2024 r. w Dzienniku Urzędowym Województwa Lubelskiego, ukazało się Rozporządzenie nr 16 Wojewody Lubelskiego z dnia 16 października 2024 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie zwalczania wścieklizny zwierząt na terenie powiatów tomaszowskiego, zamojskiego i hrubieszowskiego.

Rozporządzenie nr 15 Wojewody Lubelskiego

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Hrubieszowie informuje, że w dniu 4 października 2024 r. w Dzienniku Urzędowym Województwa Lubelskiego, ukazało się Rozporządzenie nr 15 Wojewody Lubelskiego z dnia 4 października 2024 r. w sprawie zwalczania wścieklizny zwierząt na terenie powiatów tomaszowskiego, zamojskiego i hrubieszowskiego.

Plan polowań zbiorowych

Plan polowań zbiorowych Koła Łowieckiego Nr 45 "Ponowa" Hrubieszów na rok 2024/2025.

Sprawdzaj firmy podające się za operatorów programu „Czyste Powietrze”

Uważaj na firmy, które zapraszają Cię na spotkanie i nakłaniają do współpracy, powołując się na partnerstwo w programie, a często też bezprawnie posługując się znakami graficznymi „Czystego Powietrza” czy instytucji zarządzających programem. Bądź czujny, zapytaj o tego wykonawcę w swojej gminie. I niech Cię nie zmyli fakt, że spotkanie konsultacyjne dla mieszkańców jest organizowane w wynajętej sali gminy czy urzędu.

Gmina Hrubieszów Ogłasza sprzedaż drewna pochodzącego z wycinki drzew z działki gminnej w m. Stefankowice, gmina Hrubieszów

1. Przedmiotem oferty jest:

Sprzedaż 45,5 m3 drewna, pochodzącego z wycinki drzew gatunku klon z działki gminnej w miejscowości Stefankowice w cenie minimalnej 8190,00  zł za całość.

Drewno umiejscowione jest w miejscowości Stefankowice na terenie działki oznaczonej w ewidencji gruntów nr 999/4.