Aktualności

Pamiątkowe zdjęcie

Wyjazd na kręgle

Dnia 20.11.2023r. wychowawcy klas V- VIII w ramach zadań wynikających z programu wychowawczo-profilaktycznego oraz działań wychowawczych zorganizowali wyjazd integracyjny uczniów na kręgle.

 Plakat promujący akcję

ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

Nasza szkoła uczestniczyła w akcji XIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia organizowanej 17 listopada 2023 r. pod hasłem: "Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!". Celem wydarzenia jest propagowanie zabawowej formy nauczania-uczenia się matematyki.

Uczennica w eliminacjach powiatowych

Sukces Samanty

16 listopada 2023r. uczennica klasy VI Samanta Giergielewicz, wzięła udział w eliminacjach powiatowych 27 Jesiennego Konkursu Recytatorskiego „ Sny i Marzenia”. Odbyły się one w świetlicy wiejskiej w Trzeszczanach Pierwszych.

Dekoracja z okazji Dnia niepodległości

Narodowe Święto Niepodległości

Dnia 10 listopada 2023r. odbył się apel z okazji Dnia Niepodległości. Nasza szkoła przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji "Szkoła do hymnu". W ramach świętowania 105 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości wspólnie odśpiewaliśmy czterozwrotkowy hymn narodowy.

 Uczeń z pochodnią w miejscu pamięci.

Sztafeta ,,Szlakiem Niepodległej”

 

Uczniowie naszej szkoły wraz dyrektorem wzięli udział w V edycji biegu sztafetowego „ Szlakiem Niepodległej”, który odbył się 9 listopada w Gminie Hrubieszów. Ideą biegu jest upamiętnianie rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Wychowankowie wraz z wychowczynią

Uroczyste pasowanie na ucznia klasy pierwszej

Dnia 8 listopada 2023 r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Mienianach odbyło się uroczyste pasowania na ucznia klasy pierwszej. Uroczystość rozpoczęła się występem artystycznym z udziałem pierwszoklasistów i przedstawicieli samorządu uczniowskiego.

Przydatne linki

 

Jeżeli znalazłeś błąd na tej stronie bądź masz uwagi dotyczące jej funkcjonowania napisz na adres: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

Nota informacyjna

Informacje opublikowane w niniejszym serwisie pochodzą ze wszystkich jednostek organizacyjnych Gminy Hrubieszów. Za prawidłowość informacji odpowiedzialność ponosi konkretna jednostka, która opublikowała informację lub jest zobligowana do jej publikacji. 

Wszelkie przepisy prawa podane na tej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią wykładni prawa.

Zamknij menu

Publish modules to the "offcanvs" position.

Wróć do początku strony