Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Aktualności

 Dzieci biorą udział w grach i zabawach
fot.wlasna

Dzień Rodziny

Dzień Rodziny to święto, na które wszyscy uczniowie czekają z niecierpliwością przez cały rok! Tegoroczny Dzień Rodziny w naszej szkole świętowaliśmy 17 czerwca 2024 r. Rada Rodziców we współpracy z nauczycielami zorganizowała kilkugodzinną zabawę dla przedszkolaków i uczniów klas I-VIII.

Logo konkursu
fot.wlasna

LAUREACI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU "ORZEŁ MATEMATYCZNY"

Piętnaścioro uczniów naszej szkoły wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie „Orzeł Matematyczny” (realizowanym w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „Orzeł”).

Reprezentacja szkoły z pucharem i nagrodami.
fot. własna

Turniej Piłki Nożnej uczniów Szkół Podstawowych Gminy Hrubieszów

Doskonale spisała się drużyna reprezentująca naszą szkołę w turnieju piłkarskim, który został rozegrany 4 czerwca w Teptiukowie. W zawodach rozgrywanych pod patronatem Wójta Gminy Hrubieszów reprezentacja w składzie: Szymon Curyło, Patryk Tokarski, Karol Pawelec, Kamil Próchnicki, Karolina Martyniuk, Hubert Tokarski i Sebastian Mirocki zajęła drugie miejsce.

Pomnik Wojska Polskiego
fot. własna

Uczniowie z wizytą w 2 Hrubieszowskim Pułku Rozpoznawczym

3 czerwca klasy I-VIII naszej szkoły uczestniczyły w Dniu Otwartym Koszar. Nasi uczniowie w czasie wizyty w jednostce zostali zapoznani z jej historią na przestrzeni wielu lat. Dzieci miały okazję uczestniczyć w pokazie sprzętu wojskowego.

Zdjęcie grupowe  z dyplomami uczestnictwa w projekcie.

Zdrowo jem, więcej wiem – podsumowanie projektu

 

W roku szkolnym 2023/2024 uczniowie klasy II uczestniczyli w 14 edycji ogólnopolskiego projektu edukacji prozdrowotnej “Zdrowo jem, więcej wiem” realizowanego przez Fundację Banku Ochrony Środowiska. Głównym celem projektu było wykształcenie u dzieci postaw prozdrowotnych poprzez uczenie zasad zdrowego odżywiania oraz przekazywanie wiedzy na temat produktów służących zdrowiu i produktów dla zdrowia szkodliwych.

Uczniowie kl.1 z dyplomami za udział w programie
fot. własna

Klasa I w programie „Akademia Bezpiecznego Puchatka”

W roku szkolnym 2023/2024klasa pierwsza przystąpiła do programu „Akademia Bezpiecznego Puchatka”. Celem programu było zapoznanie uczniów z zasadami bezpieczeństwa dzieci w pięciu sferach: na drodze, w domu, w szkole, w Internecie i w relacjach z rówieśnikami.

Przydatne linki

 

Jeżeli znalazłeś błąd na tej stronie bądź masz uwagi dotyczące jej funkcjonowania napisz na adres: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

Nota informacyjna

Informacje opublikowane w niniejszym serwisie pochodzą ze wszystkich jednostek organizacyjnych Gminy Hrubieszów. Za prawidłowość informacji odpowiedzialność ponosi konkretna jednostka, która opublikowała informację lub jest zobligowana do jej publikacji. 

Wszelkie przepisy prawa podane na tej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią wykładni prawa.