Aktualności

Uczniowie  na uroczystości zakończenia roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

W dniu 24.06.2022r. uroczystym apelem zakończyliśmy rok szkolny. Po odśpiewaniu hymnu narodowego odbyło się uroczyste przekazanie sztandaru szkoły nowemu pocztowi sztandarowemu. Następnie absolwenci wypowiedzieli słowa ślubowania i wbili pamiątkowy gwóźdź w drzewce sztandaru.

Część artystyczna w wykonaniu Absolwentów

BAL ABSOLWENTÓW

15 czerwca 2022r. pożegnaliśmy tegorocznych Absolwentów naszej szkoły. Zgodnie z tradycją uroczystość rozpoczęła się Mszą Św. odprawioną przez ks. Proboszcza w miejscowej Kaplicy w Mienianach. Następnie odbyła się cześć artystyczna w szkole.

Spotkanie w bibliotece

Lekcja biblioteczna i zajęcia z alpinistyki

14 czerwca 2022 roku uczniowie klas I –III uczestniczyli w lekcji bibliotecznej „Lektury interaktywne” w Bibliotece Pedagogicznej w Hrubieszowie. Uczniowie obejrzeli teatrzyk z repertuaru biblioteki, następnie zapoznali się z zabytkami Paryża, które było miejscem akcji przedstawienia. Pokaz książek interaktywnych spotkał się u dzieci z dużym zainteresowaniem.

Uczniowie na trasie widokowej obok skały ,, Małpolud”

WYCIECZKA DYDAKTYCZNA PARK NARODOWY GÓR STOŁOWYCH, WROCŁAW

W dniach 06-07 czerwca 2022r. uczniowie naszej szkoły odwiedzili Góry Stołowe , Kudowę Zdrój i ogród zoologiczny we Wrocławiu. W wycieczce uczestniczyły klasy 4-8. Z Mienian wyjechaliśmy o 2:30, a nasza podróż trwała 11 godzin. Na miejscu w Górach Stołowych dołączył do nas przewodnik.

Zwiedzanie ZOO - wysłuchanie ciekawostek m.in.o życiu małp

Wycieczkowy Dzień Dziecka

Dnia 1 czerwca 2022r. odbyła się szkolna wycieczka do Zamościa, w której uczestniczyli uczniowie klasy I, II i III wraz z opiekunami .W pierwszej kolejności wybraliśmy się do Parku Trampolin "Fort Jump", gdzie dzieci pod okiem instruktorów i opiekunów oddały się wspaniałej zabawie.

Pan leśniczy przy tablicy z informacjami

,,Wyjazdowy Dzień Dziecka”

Dnia 1 czerwca 2022r. odbyła się wycieczka do Maziarni Strzeleckiej w której uczestniczyli uczniowie klas IV-VIII, pod opieką Dyrektora szkoły i wychowawców. Wycieczka odbyła się w ramach tzw. ,,Wyjazdowego Dnia Dziecka”.

Przydatne linki

 

Jeżeli znalazłeś błąd na tej stronie bądź masz uwagi dotyczące jej funkcjonowania napisz na adres: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

Nota informacyjna

Informacje opublikowane w niniejszym serwisie pochodzą ze wszystkich jednostek organizacyjnych Gminy Hrubieszów. Za prawidłowość informacji odpowiedzialność ponosi konkretna jednostka, która opublikowała informację lub jest zobligowana do jej publikacji. 

Wszelkie przepisy prawa podane na tej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią wykładni prawa.

Zamknij menu

Publish modules to the "offcanvs" position.

Wróć do początku strony