Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Turystyka

Grafika przedstawia trzy małe, kwadratowe zdjęcia ułożone w jednym szeregu, na pierwszym mapa Gminy Hrubieszów, drugim tablica informacyjna, na trzecim wieża widokowa w Gródku. Ostatni element graficzny to logo GOK z kolorowymi kropkami dookoła. Napis: Turystyka.
Grafika GOK

Turystyka

W związku z sytuacją epidemiologiczną w naszym kraju, Gminny Ośrodek Kultury w Hrubieszowie z/s w Wołajowicach zawiesza wszystkie działania związane z turystyką, prowadzone przez nasz ośrodek.

Aktualna oferta zostanie Państwu przedstawiona jak tylko sytuacja epidemiologiczna się uspokoi, a niebezpieczeństwo rozprzestrzeniania się wirusa znacznie zmaleje.

Tym samym informujemy, że na obecną chwilę nie organizujemy wycieczek i rajdów po Gminie Hrubieszów oraz nie prowadzimy usług przewodnickich.

Nieustannie jednak zapraszamy w nasze piękne strony i zachęcamy do skorzystania z ogromnej bazy informacyjnej o Gminie Hrubieszów, która pomoże Państwu w poznawaniu walorów naszej gminy.

Informacje, które ułatwią Państwu zwiedzanie Gminy Hrubieszów "na własną rękę", można znaleźć w zakładce TURYSTYKA: gminahrubieszow.pl/turystyka

 

Przydatne linki

 

Jeżeli znalazłeś błąd na tej stronie bądź masz uwagi dotyczące jej funkcjonowania napisz na adres: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

Nota informacyjna

Informacje opublikowane w niniejszym serwisie pochodzą ze wszystkich jednostek organizacyjnych Gminy Hrubieszów. Za prawidłowość informacji odpowiedzialność ponosi konkretna jednostka, która opublikowała informację lub jest zobligowana do jej publikacji. 

Wszelkie przepisy prawa podane na tej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią wykładni prawa.