Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Projekty realizowane ze środków budżetu państwa i państwowych funduszy celowych

Flaga, Godło Polski, Logo MRiPS

Opieka wytchnieniowa” dla Jednostek Samorządu Terytorialnego − edycja 2024

Gmina Hrubieszów przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Hrubieszowie po raz kolejny przystąpiła w 2024 r. do realizacji resortowego Programu Ministra Rodziny i Polityki Społecznej „Opieka wytchnieniowa” dla Jednostek Samorządu Terytorialnego − edycja 2024 finansowanego ze środków Funduszu Solidarnościowego.

Flaga, Godło Polski, Logo MRiPS
gov.pl

Gmina Hrubieszów przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Hrubieszowie po raz kolejny przystąpiła w 2024 r. do realizacji resortowego Programu Ministra Rodziny i Polityki Społecznej „Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnością” dla Jednostek Samorządu Terytorialnego − edycja 2024 finansowanego ze środków Funduszu Solidarnościowego

Flaga i Godło Polski

ZADANIE DOFINANSOWANE RZĄDOWEGO FUNDUSZU ROZWOJU DRÓG

Gmina Hrubieszów, na podstawie umowy nr G/RFRD/130/2024 z dnia 20.11.2023 r. w sprawie udzielenia w 2024 roku dofinansowania ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg, rozpoczęła realizację zadania pn. „Przebudowa drogi gminnej nr 111095L Czerniczyn - Metelin”.

Flaga i Godło Polski

ZADANIE DOFINANSOWANE RZĄDOWEGO FUNDUSZU ROZWOJU DRÓG

Gmina Hrubieszów, na podstawie umowy nr G/R/142/2023 z dnia 04.10.2023 r. w sprawie udzielenia w 2023 roku dofinansowania ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg, rozpoczęła realizację zadania pn. „Remont drogi gminnej nr 111093L w miejscowości Gródek”.

godło i flaga RP

Zadanie dofinansowane Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg

Gmina Hrubieszów, na podstawie umowy nr G/R/68/2023 z dnia 22.08.2023 r. w sprawie udzielenia w 2023 roku dofinansowania ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg, rozpoczęła realizację zadania pn. „Remont drogi gminnej nr 111128L w miejscowości Kosmów”.

godło i flaga RP
gov.pl

Zadanie finansowane z państwowych funduszy celowych

Gmina Hrubieszów rozpoczęła realizację zadania pn. „Przebudowa (rozbudowa istniejącego i budowa nowego) mostu na rzece Huczwa w miejscowości Brodzica”.