Aktualności

OGŁOSZENIE

obiad

Opłata za obiady za miesiąc listopad wynosi 64,50 zł.

Cena jednego obiadu dla ucznia 4,30 zł.

Opłaty za obiady prosimy dokonywać na konto Szkoły Podstawowej im. Papieża Jana Pawła II w Moniatyczach.

Numer konta: 38124028291111000040332851

Obiady wydawane będą po dokonaniu wpłaty.

Wpłaty przyjmowane są do 28 listopada bieżącego roku.

W sprawach odpisu lub rezygnacji z obiadów prosimy kontaktować się z Panią Moniką Skórą.

SUKCES NASZYCH UCZENNIC

8 listopada w Świetlicy Wiejskiej w Dziekanowie odbył się Gminny Turniej Czytelniczy pod hasłem „Czytelnicze podróże małe i duże” organizowany przez Bibliotekę Publiczną w Dziekanowie oraz Bibliotekę Publiczną w Stefankowicach.

APEL Z OKAZJI ŚWIĄT WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

Tradycją naszej szkoły, już od wielu lat, jest organizacja Uroczystości Wszystkich Świętych. Także i w tym roku, 31 października, w naszej szkole odbył się uroczysty apel. Jego hasłem przewodnim były słowa ,,W drodze do nieba”.

BIERZEMY UDZIAŁ W KONKURSACH

MIĘDZYKLASOWY KONKURS PLASTYCZNY HISTORIA PAPIEŻA POLAKA

 

     31.10.2023 r. został rozstrzygnięty Międzyklasowy Konkurs Plastyczny adresowany głównie do chętnych uczniów z kl. IV i V pt. Historia Papieża Polaka. Konkurs został zorganizowany w związku z obchodami XXIII Dnia Papieskiego, którego hasło brzmiało Cywilizacja życia.

NASI UCZNIOWIE WYGRYWAJĄ KONKURSY

    Dnia 26 października 2023 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Eliminacjach Gminnych 27. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego pod hasłem „Sny i marzenia”, które odbyły się w Świetlicy Wiejskiej w Dziekanowie.

XXIII DZIEŃ PAPIESKI ,,CYWILIZACJA ŻYCIA”

      17.10.2023r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia poświęcona obchodom XXIII Dnia Papieskiego. W tym roku hasło w/w dnia brzmiało ,,Cywilizacja życia”. Uczniowie klas IV i V, przygotowani przez katechetkę – p. Celinę Malec, wystąpili z częścią artystyczną, której treścią było przypomnienie nauczania św. Jana Pawła II o wartości ludzkiego życia.

Przydatne linki

 

Jeżeli znalazłeś błąd na tej stronie bądź masz uwagi dotyczące jej funkcjonowania napisz na adres: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

Nota informacyjna

Informacje opublikowane w niniejszym serwisie pochodzą ze wszystkich jednostek organizacyjnych Gminy Hrubieszów. Za prawidłowość informacji odpowiedzialność ponosi konkretna jednostka, która opublikowała informację lub jest zobligowana do jej publikacji. 

Wszelkie przepisy prawa podane na tej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią wykładni prawa.

Zamknij menu

Publish modules to the "offcanvs" position.

Wróć do początku strony