Na pomarańczowym tle tekst: Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym "Cztery pory roku kredką malowane - jesień". Szczegóły pod numerem telefonu 84 6918019 i na stronie internetowej GOK Wołajowice. Na grafice znajdują się: liście, dynie, jeż, grzyby.

KONKURS PLASTYCZNY "CZTERY PORY ROKU KREDKĄ MALOWANE - JESIEŃ"

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym pt. "Cztery pory roku kredką malowane - Jesień".

Na białym tle napis "Turniej czytelniczy Czytać każdy może" dla uczniów klas od szóstej do ósmej Szkół Podstawowych z terenu Gminy Hrubieszów. Na grafice znajduje się również drzewo, książki, dzieci i liście.

GMINNY TURNIEJ CZYTELNICZY "CZYTAĆ KAŻDY MOŻE"

Zapraszamy uczniów klas VI - VIII do udziału w Gminnym Turnieju Czytelniczym "Czytać każdy może".

Na białym tle w ramce napis: "Ballady i Romanse" Adam Mickiewicz. W lewym rogu logo Narodowego Czytania.

NARODOWE CZYTANIE 2022 "BALLADY I ROMANSE" ADAMA MICKIEWICZA

Biblioteki Gminy Hrubieszów wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Wołajowicach już po raz czwarty włączyły się w akcję Narodowego Czytania, która popularyzuje najwybitniejsze dzieła polskiej literatury.
Na białym tle czerwony pasek na nim napis Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025, na górze paska rozłożona książka, pod spodem od prawej logo Biblioteki Narodowej, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0

DOFINANSOWANIE DLA BIBLIOTEK GMINY HRUBIESZÓW

Gminny Ośrodek Kultury w Hrubieszowie z/s w Wołajowicach jest beneficjentem programu wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025".
Na kremowym tle napis: wakacje w Bibliotekach Gminy Hrubieszów. Po po prawej stronie grafiki dwa zdjęcia z grupą dzieci.

WAKACJE W BIBLIOTEKACH GMINY HRUBIESZÓW

Wakacyjny lipiec to dla Bibliotek Gminy Hrubieszów czas wytężonej pracy i organizacji zajęć dla dzieci i młodzieży, które w ten sposób mogły wypełnić swój wolny czas twórczą i przyjemną zabawą. Podczas letniej akcji biblioteki przygotowały szereg działań pod hasłem: „Wakacje z biblioteką”.

Grafika przedstawia lawendę oraz napis: Zapraszamy na lawendowe warsztaty

Zapraszamy na lawendowe warsztaty

Zapraszamy na bezpłatne lawendowe warsztaty kreatywne.