Aktualności

Na pomarańczowym tle tekst: Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym "Cztery pory roku kredką malowane - jesień". Szczegóły pod numerem telefonu 84 6918019 i na stronie internetowej GOK Wołajowice. Na grafice znajdują się: liście, dynie, jeż, grzyby.

KONKURS PLASTYCZNY "CZTERY PORY ROKU KREDKĄ MALOWANE - JESIEŃ"

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym pt. "Cztery pory roku kredką malowane - Jesień".

Na białym tle napis "Turniej czytelniczy Czytać każdy może" dla uczniów klas od szóstej do ósmej Szkół Podstawowych z terenu Gminy Hrubieszów. Na grafice znajduje się również drzewo, książki, dzieci i liście.

GMINNY TURNIEJ CZYTELNICZY "CZYTAĆ KAŻDY MOŻE"

Zapraszamy uczniów klas VI - VIII do udziału w Gminnym Turnieju Czytelniczym "Czytać każdy może".

Na białym tle w ramce napis: "Ballady i Romanse" Adam Mickiewicz. W lewym rogu logo Narodowego Czytania.

NARODOWE CZYTANIE 2022 "BALLADY I ROMANSE" ADAMA MICKIEWICZA

Biblioteki Gminy Hrubieszów wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Wołajowicach już po raz czwarty włączyły się w akcję Narodowego Czytania, która popularyzuje najwybitniejsze dzieła polskiej literatury.
Na białym tle czerwony pasek na nim napis Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025, na górze paska rozłożona książka, pod spodem od prawej logo Biblioteki Narodowej, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0

DOFINANSOWANIE DLA BIBLIOTEK GMINY HRUBIESZÓW

Gminny Ośrodek Kultury w Hrubieszowie z/s w Wołajowicach jest beneficjentem programu wieloletniego „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025".
Na kremowym tle napis: wakacje w Bibliotekach Gminy Hrubieszów. Po po prawej stronie grafiki dwa zdjęcia z grupą dzieci.

WAKACJE W BIBLIOTEKACH GMINY HRUBIESZÓW

Wakacyjny lipiec to dla Bibliotek Gminy Hrubieszów czas wytężonej pracy i organizacji zajęć dla dzieci i młodzieży, które w ten sposób mogły wypełnić swój wolny czas twórczą i przyjemną zabawą. Podczas letniej akcji biblioteki przygotowały szereg działań pod hasłem: „Wakacje z biblioteką”.

Grafika przedstawia lawendę oraz napis: Zapraszamy na lawendowe warsztaty

Zapraszamy na lawendowe warsztaty

Zapraszamy na bezpłatne lawendowe warsztaty kreatywne.

Przydatne linki

 

Jeżeli znalazłeś błąd na tej stronie bądź masz uwagi dotyczące jej funkcjonowania napisz na adres: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

Nota informacyjna

Informacje opublikowane w niniejszym serwisie pochodzą ze wszystkich jednostek organizacyjnych Gminy Hrubieszów. Za prawidłowość informacji odpowiedzialność ponosi konkretna jednostka, która opublikowała informację lub jest zobligowana do jej publikacji. 

Wszelkie przepisy prawa podane na tej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią wykładni prawa.

Zamknij menu

Publish modules to the "offcanvs" position.

Wróć do początku strony