GOK Wołajowice

Grafika przedstawia zdjęcie grupowe ludzi wewnątrz budynku oraz napis 41. Mały Konkurs Recytatorski

41. Mały Konkurs Recytatorski

13 maja 2022r. w Świetlicy Wiejskiej w Moniatyczach odbyły się Eliminacje Gminne 41. Małego Konkursu Recytatorskiego.

Grafika przedstawia tablice, na której jest napis "Gminny Turniej Czytelniczy. Czytać Każdy może"

Gminny Turniej Czytelniczy

W dniu 11 maja 2022 r. w Świetlicy Wiejskiej w Moniatyczach odbyła się kolejna edycja Gminnego Turnieju Czytelniczego pt. „Czytać każdy może”, do której tym razem zostali zaproszeni uczniowie klas IV-VI ze szkół podstawowych z terenu gminy Hrubieszów.

Grafika przedstawia żonkila, oraz napis: Akcja Żonkile w Gminie Hrubieszów

Akcja Żonkile w Gminie Hrubieszów

Akcja ŻONKILE odbyła się 22 kwietnia 2022 roku w Świetlicy wiejskiej w Moniatyczach.

Na kremowym tle napis: zapraszamy do udziału, konkurs na eko - drzewko. Na środku grafiki planeta ziemia w kolorze zielonym, całość obrazka i napisu otoczona zielonymi liśćmi.

KONKURS NA EKO-DRZEWKO

22 kwietnia Światowy Dzień Ziemi. Jest to największe ekologiczne święto, obchodzone od 1970 r. na całym świecie. Jest to również Międzynarodowy Dzień Matki Ziemi. Wszelkie działania podejmowane w tym dniu mają przyczynić się do zwiększenia świadomości wpływu, jaki wywieramy na środowisko i co możemy z nim zrobić.

Grafika przedstawia żonkile oraz napis" X Jubileuszowa Akcja Społeczno-Edukacyjna Żonkile 2022 upamiętniająca rocznicę powstania w getcie warszawskim

Akcja ŻONKILE

Zachęcamy do udziału w dziesiątej, jubileuszowej, akcji społeczno-edukacyjnej Żonkile, upamiętniającej 79. ROCZNICĘ POWSTANIA W GETCIE WARSZAWSKIM.

Na zielonym tle widnieje napis czterdziesty pierwszy Mały Konkurs Recytatorski eliminacje gminne.  U góry obrazu kwiaty narcyzy na dole różowe tulipany

"41 MAŁY KONKURS RECYTATORSKI" ELIMINACJE GMINNE

Zapraszamy na gminne eliminacje „41 Małego Konkursu Recytatorskiego”, ogłoszonego przez Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie, które odbędą się 13.05.2022r.o godz. 1000 w Świetlicy Wiejskiej w Moniatyczach.

Przydatne linki

 

Jeżeli znalazłeś błąd na tej stronie bądź masz uwagi dotyczące jej funkcjonowania napisz na adres: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

Nota informacyjna

Informacje opublikowane w niniejszym serwisie pochodzą ze wszystkich jednostek organizacyjnych Gminy Hrubieszów. Za prawidłowość informacji odpowiedzialność ponosi konkretna jednostka, która opublikowała informację lub jest zobligowana do jej publikacji. 

Wszelkie przepisy prawa podane na tej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią wykładni prawa.

Zamknij menu

Publish modules to the "offcanvs" position.

Wróć do początku strony