Pierwszoklasiści w strojach galowych i biretach z wychowawczynią i panią dyrektor

Uroczyste ślubowanie pierwszoklasistów

17.11.2022 był bardzo ważnym dniem dla pierwszoklasistów. Zostali przyjęci w poczet prawowitych uczniów naszej szkoły.

Trzech chłopców w strojach galowych przy mikrofonach. W tle tablica dekoracyjna z flagą narodową

Obchody Narodowego Święta Niepodległości

9. listopada z okazji Narodowego Święta Niepodległości, uczniowie klas IV-VIII, pod kierunkiem p. Łukasza Wańczyckiego, przygotowali uroczystą akademię.

Chłopcy i dziewczynki - przedszkolaki przebrane za postaci z bajek

Dzień Postaci z Bajek

7. listopada w Punkcie Przedszkolnym obchodziliśmy jedno z najsympatyczniejszych świąt – „Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek”.

Przedszkolaki w pomarańczowych strojach i opaskach na głowach siedzą na dywanie na tle dyni z papieru

Dzień dyni w przedszkolu

Koniec jesiennych zbiorów to najlepszy czas by obchodzić „Dzień Dyni” . W naszym przedszkolu święto odbyło się 2 listopada.

Uczniowie przy stole przed spotkaniem z organizatorem warsztatów

Jesienne warsztaty

Uczniowie naszej szkoły mieli okazję do aktywnego uczestniczenia w cyklicznych, jesiennych warsztatach organizowanych przez Centrum Integracji Społecznej w Mienianach. Tematami przewodnimi były jesienne warzywa – kapusta i dynia.

Ksiądz w sutannie prezentuje uczniom i nauczycielom zdjęcie na monitorze interaktywnym.

Poznajemy posługę misjonarza

Spotkanie z ks. Mariuszem Skakujem, dyrektorem Katolickiej Szkoły Podstawowej im. św. o. Pio w Zamościu, misjonarzem „na odległość”, odbyło się w poniedziałek 24. października 2022 r.