Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Aktualności

dziewczynki w czerwonych koszulkach sprzedają kartki walentynkowe
fot. własne

Walentynki 2024

14 lutego w naszej szkole obchodziliśmy wyjątkowy dzień wyrażania sympatii i przyjaźni.
Wolontariusze Szkolnego Koła Caritas pod kierunkiem p. E. Lebiedowicz kilka dni przed DNIEM ZAKOCHANYCH rozprowadzali własnoręcznie wykonane kartki walentynkowe wśród społeczności uczniowskiej i pracowników szkoły. Do wykonania kart także włączyły się panie z Punktu Przedszkolnego. Głównym celem naszej akcji pod hasłem "WALENTYNKA DLA HOSPICJUM" jest przekazanie zebranych funduszy na potrzeby Hospicjum Santa Galla w Łabuńkach Pierwszych k. Zamościa.

grupa dzieci na scenie
fot. własne

Dzień babci i dziadka

23 stycznia miała miejsce wyjątkowa uroczystość- Dzień Babci i Dziadka. Dzieci z punktu przedszkolnego, oddziału przedszkolnego i klas I-III zaprezentowały wiersze, piosenki i tańce, które były podziękowaniem za bezwarunkową miłość. Występ wprawił wszystkich w radosny nastrój. Na zakończenie zostało odśpiewane uroczyste - Sto lat i dzieci wręczyły upominki

dzieci tańczące na sali
fot. własne

Zabawa choinkowa 2024

20 stycznia w naszej szkole odbyła się zabawa choinkowa. Pierwsza część należała do przedszkolaków i klas I-III, w drugiej części bawili się uczniowie klas IV-VIII. Oprawę muzyczną zapewnił p. Tomasz Maślanka, który przy wsparciu p. Karoliny Żmury serwował najnowsze przeboje, ale i starsze, ciągle popularne. Zabawa dostarczyła wiele radości, ale też wzmocniła więzi społeczności szkolnej.

grupa dzieci z dyplomami i czekoladami
fot. własne

WARSZTATY EDUKACYJNE „ CZEKOLADOWA PRZYGODA”

18 stycznia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w warsztatach poznając świat powstawania czekolady. Dzieci wlewały do formy płynną czekoladę, potem ozdabiały różnymi dodatkami. Wysłuchały ciekawostek o kakaowcu, który mogły obejrzeć i powąchać. Po zastygnięciu tabliczek każdy zapakował swoją w ozdobne folijki.

pixabay

Kiermasz karnawałowy

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej  im Tadeusza Kościuszki w Husynnem serdecznie zaprasza wszystkich wielbicieli domowych słodkości  na kiermasz karnawałowy, który odbędzie się w naszej szkole 25 stycznia 2024 roku (czwartek).

Przydatne linki

 

Jeżeli znalazłeś błąd na tej stronie bądź masz uwagi dotyczące jej funkcjonowania napisz na adres: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

Nota informacyjna

Informacje opublikowane w niniejszym serwisie pochodzą ze wszystkich jednostek organizacyjnych Gminy Hrubieszów. Za prawidłowość informacji odpowiedzialność ponosi konkretna jednostka, która opublikowała informację lub jest zobligowana do jej publikacji. 

Wszelkie przepisy prawa podane na tej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią wykładni prawa.