Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Sp w Mienianach

Rekrutacja
fot.własna

Rekrutacja 2024/2025

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Mienianach informuje o rozpoczęciu rekrutacji

 na rok szkolny 2024/2025

Terminy składania dokumentów:

- od 01 lutego 2024 r. do 15 lutego 2024 r. – przyjmowanie deklaracji o kontynuowaniu w roku szkolnym 2024/2025 wychowania przedszkolnego w szkołach podstawowych lub innych formach wychowania przedszkolnego;

Zdjęcie grupowe
fot.własna

"Wizyta w remizie OSP Mieniany"

21 lutego2024r. uczniowie klasy 4 i klasy 8 w ramach przygotowań do Turnieju Wiedzy Pożarniczej spotkali się z druhami z Ochotniczej Straży Pożarnej w Mienianach.

Rozgrywki szachowe
fot.własna

Szachy w szkole

Szachy to pewien system, który, przy odrobinie wysiłku, można opanować. Nie jest to łatwe, ale gra jest warta stawki: szachy to najlepszy możliwy trening umysłu. To trening organizacji, obserwacji, przewidywania oraz planowania. Dobry gracz szachowy musi dysponować każdym z tych elementów.

fot.własna

Walentynki

 Walentynki to dzień miłości i przyjaźni. Dla uczniów naszej szkoły ten dzień stał się okazją do wspólnej zabawy i pokazania, jak dobrze i wesoło jest nam razem. Celem tego dnia było zachęcanie dzieci do okazywania uczuć innym osobom (kolegom, koleżankom, nauczycielom, pracownikom szkoły).

Wspólne zdjęcie uczestników zabawy choinkowej
fot. własna

Zabawa choinkowa

Jak co roku w naszej szkole odbyła się zabawa choinkowa. Atrakcje dla dzieci prowadzili animatorzy kultury. Było malowanie buzi, robienie zwierzątek z balonów, konkursy i tańce. „Imprezowy klimat” sprawił, że wszyscy dobrze się bawili i chętnie brali udział w konkursach.

Nagrodzeni uczniowie z opiekunem.
fot.własna

Konkurs literacko-plastyczny ,,W krainie wierszy Juliana Tuwima”

30 stycznia ogłoszone zostały wyniki szkolnego konkursu literacko-plastycznego dla uczniów kl. I-III: ,,W krainie wierszy Juliana Tuwima”. Organizatorem konkursu była biblioteka szkolna. Mali twórcy przygotowali prace plastyczne z dostępnych materiałów, niektórzy uczniowie wykazali się pomysłowością i kreatywnością.

Przydatne linki

 

Jeżeli znalazłeś błąd na tej stronie bądź masz uwagi dotyczące jej funkcjonowania napisz na adres: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

Nota informacyjna

Informacje opublikowane w niniejszym serwisie pochodzą ze wszystkich jednostek organizacyjnych Gminy Hrubieszów. Za prawidłowość informacji odpowiedzialność ponosi konkretna jednostka, która opublikowała informację lub jest zobligowana do jej publikacji. 

Wszelkie przepisy prawa podane na tej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią wykładni prawa.