Sp w Mienianach

Nauczyciele i uczeń czytają powieść Nad Niemnem

Narodowe Czytanie 2023

Za nami kolejny już, XII finał akcji Narodowe Czytanie pod patronatem honorowym Prezydenta RP . Tegoroczną lekturą była najbardziej znana powieść Elizy Orzeszkowej "Nad Niemnem". Przygotowaniem akcji, która w naszej szkole odbyła się 11 września zajęli się: nauczyciel polonista i nauczyciel biblioteki.

Dyrektor szkoły przemawia do uczniów i  rodziców

ROZPOCZĘLIŚMY NOWY ROK SZKOLNY!

Po beztroskiej przerwie wakacyjnej, czwartego września o godzinie 9.00 rozbrzmiał pierwszy dzwonek zwiastujący rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Po odśpiewaniu hymnu narodowego Pan Dyrektor przywitał wszystkich uczestników uroczystości a szczególnie tych, którzy od tego roku rozpoczynają naukę w naszej szkole.

Zdjęcie pamiątkowe z wychowawcą i dyrektorem szkoły.

Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

23 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023. Zebranych powitał Pan Dyrektor – Robert Kryszczuk, kierując ciepłe słowa do uczniów, ich rodziców, nauczycieli oraz pracowników szkoły.

Zdjęcie grupowe po stoczonej bitwie

Wyjazd integracyjny dla klas IV-VI na poligon paintoballowy "KONTRA"

 

Dnia 19 czerwca 2023r. uczniowie klas IV-VI pojechali do Szewni Dolnej na poligon paintballowy "KONTRA". Gospodarz obiektu wyjaśnił najważniejsze zasady bezpieczeństwa obowiązujące na terenie "poligonu" oraz zasady posługiwania się pistoletami w czasie trwania zabawy i po jej zakończeniu.

Na solińskim deptaku

Wycieczka w Bieszczady

13 czerwca 2023r. uczniowie klas IV-VIII o godzinie 4.30, pod opieką p. Aliny Sidorowicz, p.Agnieszki Kaczyńskiej i p. Roberta Kryszczuka wybrali się na dwudniową wycieczkę w okolice Bieszczad. Pierwszym punktem programu wycieczki było zwiedzanie Zagrody Pokazowej Żubrów w Mucznem.

Absolwenci przedstawiają część artystyczną

BAL ÓSMOKLASISTY

7 czerwca 2023r. odbył się Bal Ósmoklasisty. Było to bardzo uroczyste wydarzenie. Rozpoczęło się Mszą św. odprawioną w miejscowej kaplicy. Wzięli w niej udział uczniowie kl. VIII, ich rodzice, dyrektor, nauczyciele oraz zaproszeni goście.

Przydatne linki

 

Jeżeli znalazłeś błąd na tej stronie bądź masz uwagi dotyczące jej funkcjonowania napisz na adres: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

Nota informacyjna

Informacje opublikowane w niniejszym serwisie pochodzą ze wszystkich jednostek organizacyjnych Gminy Hrubieszów. Za prawidłowość informacji odpowiedzialność ponosi konkretna jednostka, która opublikowała informację lub jest zobligowana do jej publikacji. 

Wszelkie przepisy prawa podane na tej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią wykładni prawa.

Zamknij menu

Publish modules to the "offcanvs" position.

Wróć do początku strony