Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Aktualności

Postać krzycząca przez megafon
fot. pixabay.com

Ogłoszenie o oszczędne gospodarowanie wodą

Szanowni Państwo!

Gminny Zakład Usług Komunalnych w Hrubieszowie z/s w Świerszczowie z uwagi na brak opadów atmosferycznych, wysokie temperatury powietrza oraz mając na uwadze konieczność utrzymania stałych dostaw wody do wodociągów gminnych, zwraca się z prośbą do odbiorców o racjonalne, przemyślane, oszczędne gospodarowanie wodą i wykorzystanie jej tylko do celów socjalno-bytowych.

Maseczka jednorazowa oraz niebieskie rękawiczki
fot. pixabay.com

Komunikat dotyczący obsługi interesantów w związku z zagrożeniem koronawirusem

INFORMACJA

W związku z występującą obecnie koniecznością zastosowania zwiększonych wymogów sanitarnych oraz kierując się względami bezpieczeństwa w celu zminimalizowania ryzyka zachorowalności, spowodowaną przez koronawirusa SARS-CoV-2, wywołującego chorobę COVID-19 apeluje się o:

Licznik wody
fot. pixabay.com

Komunikat dotyczący odczytu liczników zużycia wody i ścieków

Gminny Zakład Usług Komunalnych w Hrubieszowie z/s w Świerszczowie w związku z istniejącym zagrożeniem epidemiologicznym, spowodowanym przez koronawirusa SARS-CoV-2, zwraca się z prośbą do odbiorców o telefoniczne podawanie stanu liczników zużycia wody do dnia 31.05.2020r.