Punkt przedszkolny w Cichobórzu

Starsze i młodsze przedszkolaki w dniu Święta 11 listopada.

Święto Niepodległości w Punkcie przedszkolnym w Cichobórzu.

10 listopada dzieci z Punktu przedszkolnego w Cichobórzu obchodziły bardzo ważne święto: Dzień Niepodległości. Dzieci zaśpiewały Hymn Polski a następnie wykonały pięknie montaż słowno-muzyczny. Po wykonaniu części artystycznej, dzieci słuchały „Legendę O Złotej Kaczce” i wykonały pracę plastyczną.

 Dzieci otrzymały Dyplom z Podziękowaniem od Pań z Gminnej biblioteki Publicznej

„Adopcje - Zamość”

W tym roku Przedszkolaki z Punktu przedszkolnego w Cichobórzu kolejny raz wzięły udział w zbiórce darów dla podopiecznych „ Adopcje - Zamość”. Dzieci przyniosły dla zwierząt miseczki, zabawki, żwirek, karmę mokrą i karmę suchą. Wszystkie dary z otwartymi serduszkami przekazują dla zwierząt w Zamościu.

Przedszkolaki w strojach różnych postaci z bajek.

Andrzejki w Punkcie przedszkolnym w Cichobórzu

28 listopada w Punkcie przedszkolnym w Cichobórzu odbyła się zabawa andrzejkowa , dzieci bawiły przy muzyce oraz przy wróżbach . Na koniec zabawy dzieci miały słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

 Opowiadania dla dzieci : Czesława Janczarskiego Miś Uszatek i Przyjaciele

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

„ Jak miło misia wziąć do ręki!

Jest taki miękki, taki ciepły.

Miś lubi wszystko co i wy:

Śmieszne mruczanki, bajki i gry.

A z kim wieczorem zasypiacie?

Z misiem , bo to wasz najlepszy przyjaciel!”

M. Terlikowska „ Przyjaciel”.

Dzieci siedzą przy stole

Dyniowy zawrót głowy….czyli święto dyni w przedszkolu. Hey, it’s Pumpkin Day!

Zajęcia z języka angielskiego wcale nie muszą być nudne. Przekonały się o tym dzieci z grupy 3, 4 latków i 5,6 latków. Właśnie tego dnia (26 październik) przedszkolaki celebrowały „Święto Dyni”. Zabawy, tańce i „dyniowy „ poczęstunek bardzo się podobał dzieciom.

Przedszkolaki prezentują swoje dyplomiki

Dzień ziemniaka

Dnia 4 października przedszkolaki obchodziły dzień ziemniaka. Tego dnia, Panie z GOK gościły w naszym przedszkolu i przeprowadziły z dziećmi zajęcia.
Pani przeczytała dzieciom książeczkę, następnie dzieci wykonały ziemniaczane ludki. Za aktywną pracę przedszkolaki otrzymały przypinkę z napisem
„ Dzień ziemniaka” oraz Dyplomik.

Przydatne linki

 

Jeżeli znalazłeś błąd na tej stronie bądź masz uwagi dotyczące jej funkcjonowania napisz na adres: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

Nota informacyjna

Informacje opublikowane w niniejszym serwisie pochodzą ze wszystkich jednostek organizacyjnych Gminy Hrubieszów. Za prawidłowość informacji odpowiedzialność ponosi konkretna jednostka, która opublikowała informację lub jest zobligowana do jej publikacji. 

Wszelkie przepisy prawa podane na tej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią wykładni prawa.

Zamknij menu

Publish modules to the "offcanvs" position.

Wróć do początku strony