GOPS Hrubieszów

postać krzycząca prze megafon

Fundacja Iwo-Doradztwo Obywatelskie

Szanowni państwo,

Fundacja Iwo-Doradztwo Obywatelskie realizuje zadanie finansowane ze środków Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej - Funduszu Sprawiedliwości w zakresie Wsparcia i rozwoju instytucjonalnego systemu pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem i świadkom poprzez utworzenie Sieci Pomocy Osobom Pokrzywdzonym dla jednostek niezaliczanych do sektora finansów publicznych i niedziałających w celu osiągnięcia zysku, w tym stowarzyszeń, fundacji, organizacji i instytucji na lata 2022-2025.

postać krzycząca przez megafon

Udział w badaniu odbiorców usług w pomocy społecznej

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Hrubieszowie zaprasza do wypełnienia poniższych ankiet. Badanie realizowane jest przez Zespół Badawczy Uczelni Korczaka, we współpracy z Ministerstwem Rodziny i Polityki Społecznej i dotyczy usług społecznych świadczonych przez instytucje gminne i powiatowe na rzecz osób starszych, niesamodzielnych i z niepełnosprawnościami w kontekście deinstytucjonalizacji.

dwójka dzieci z książkami

INFORMACJA o realizacji pomocy materialnej o charakterze socjalnym dla uczniów zamieszkałych na terenie gminy Hrubieszów w roku szkolnym 2023/2024

I. Stypendia szkolne

Wydawanie i przyjmowanie wniosków z kompletem dokumentów odbywa się w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Hrubieszowie, pokój nr 12, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 14:30.

grafika symbolizująca dane kontaktowe

Bazy teleadresowe

Bazy teleadresowe instytucji samorządowych, podmiotów oraz organizacji pozarządowych świadczących usługi dla osób i rodzin dotkniętych przemocą w rodzinie, z wyszczególnieniem podmiotów zapewniających miejsca schronienia oraz podmiotów świadczących wsparcie w formie poradnictwa specjalistycznego.

Poniżej w pliku PDF zamieszczony został informator Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Hrubieszowie, w którym zamieszczono informacje dotyczące instytucji i podmiotów realizujących oferty dla osób stosujących przemoc w rodzinie.

Napis "Życzymy udanych i bezpiecznych wakacji" na tle oceanu, plaży i palm

Profilaktyka wypoczynku letniego dzieci i młodzieży

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Hrubieszowie, przypomina o zapewnieniu bezpieczeństwa i właściwych warunków higieniczno – sanitarnych oraz przestrzeganiu zasad higieny w okresie letniego wypoczynku dzieci i młodzieży.

plakat promocyjny

Fundacja HEROS

Fundacja HEROS zaprasza osoby z niepełnosprawnością do udziału w projektach współfinansowanych ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Nazwy projektów:

 • „Absolwent w drodze do kariery!”,
 • „Absolwent w drodze do kariery II!”
 • „Aktywizacja zawodowa osób niepełnosprawnych w okresie pandemii koronawirusa!”
 • „Gotowi do pracy!”
 • „Klucz do sukcesu!”
 • „Kurs na niezależność!”
 • „Pora na pracę II!”
 • „Zatrudnienie wspomagane szansą na pracę!”

Projekty kierowane są do osób:

 • posiadających orzeczenie o niepełnosprawności,
 • zamieszkujących na trenie województwa lubelskiego,
 • pozostających bez zatrudnienia,
 • będących w wieku aktywności zawodowej.

W ramach projektu Fundacja zapewnia:

 • zwrot kosztów dojazdu,
 • stypendium szkoleniowe,
 • stypendium stażowe.

Więcej informacji można uzyskać w biurze Fundacji:

LUBLIN ul. Z. Krasińskiego 2/30
20-709 Lublin
tel. 570-122-110 lub pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania:

pdfAktywizacja.pdf1.53 MB

pdfZatrudnienie.pdf1.18 MB

Przydatne linki

 

Jeżeli znalazłeś błąd na tej stronie bądź masz uwagi dotyczące jej funkcjonowania napisz na adres: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

Nota informacyjna

Informacje opublikowane w niniejszym serwisie pochodzą ze wszystkich jednostek organizacyjnych Gminy Hrubieszów. Za prawidłowość informacji odpowiedzialność ponosi konkretna jednostka, która opublikowała informację lub jest zobligowana do jej publikacji. 

Wszelkie przepisy prawa podane na tej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią wykładni prawa.

Zamknij menu

Publish modules to the "offcanvs" position.

Wróć do początku strony