Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Aktualności

Flaga, Godło Polski, Logo MRiPS
gov.pl

Opieka wytchnieniowa” dla Jednostek Samorządu Terytorialnego − edycja 2024

Gmina Hrubieszów przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Hrubieszowie po raz kolejny przystąpiła w 2024 r. do realizacji resortowego Programu Ministra Rodziny i Polityki Społecznej „Opieka wytchnieniowa” dla Jednostek Samorządu Terytorialnego − edycja 2024 finansowanego ze środków Funduszu Solidarnościowego.

Flaga, Godło Polski, Logo MRiPS
gov.pl

Gmina Hrubieszów przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Hrubieszowie po raz kolejny przystąpiła w 2024 r. do realizacji resortowego Programu Ministra Rodziny i Polityki Społecznej „Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnością” dla Jednostek Samorządu Terytorialnego − edycja 2024 finansowanego ze środków Funduszu Solidarnościowego

symbole notatek
fot. pixabay.com

Informator PCPR

Poniżej w pliku PDF zamieszczony został informator Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Hrubieszowie, w którym zawarte są informacje dotyczące instytucji i podmiotów realizujących oferty dla osób stosujących przemoc w rodzinie.

Drzewa w zimowej scenerii
fot. pixabay.com

Szanowni Państwo!

W związku z trwającym okresem zimowym oraz potrzebą zapewnienia bezpiecznych warunków egzystencji mieszkańcom Gminy Hrubieszów, zwracamy się do Państwa z apelem o czujność i wrażliwość w stosunku do osób zagrożonych i potrzebujących pomocy.

www.bankizywnosci.pl

Bank Żywności - wydawanie skierowań na pomoc żywnościową 2021-2027

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Hrubieszowie informuje, że od dnia 02 stycznia 2024 r. do 31 stycznia 2024 r. będzie wydawał skierowania do otrzymania pomocy żywnościowej w ramach Programu Fundusze Europejskie na Pomoc Żywnościową 2021-2027 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus – Podprogram 2023.