Aktualności

żarówka

DODATEK ELEKTRYCZNY

W celu zrekompensowania wzrostu kosztów cen na rynku energii, na mocy ustawy z 7 października 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach służących ochronie odbiorców energii elektrycznej w 2023 roku w związku z sytuacją na rynku energii elektrycznej (Dz.U. 2022 poz. 2127), której zapisy weszły w życie 18 października 2022 r., wprowadzony został dodatek elektryczny dla gospodarstw domowych.

grafika informacyjna

Kampania profilaktyczna pn. „Co za dużo, to niezdrowo. Uzależnienia behawioralne”

Uprzejmie informujemy, że Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie przystąpił do ogólnospołecznej kampanii profilaktycznej pn. „Co za dużo, to niezdrowo. Uzależnienia behawioralne”, której zadaniem jest promocja zdrowia i wzmacnianie umiejętności mających pozytywny wpływ na kompetencje psychospołeczne.

postać krzycząca przez megafon

Konkursy

Stowarzyszenie Manko – Głos Seniora, organizator Programu Gmina Przyjazna Seniorom – Ogólnopolska Karta Seniora, zachęca do udziału w konkursach międzypokoleniowych. Konkurs skierowany jest do szkół, organizacji seniorskich, dzieci i młodzieży z dziadkami oraz osób indywidualnych.

palący się węgiel

INFORMACJA KIEROWNIKA GMINNEGO OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W HRUBIESZOWIE

Informacja o przedłużeniu terminu do załatwienia sprawy w zakresie złożonych wniosków o wypłatę dodatku węglowego.

postać krzycząca przez megafon

Opieka wytchnieniowa

Gmina Hrubieszów / Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Hrubieszowie informuje, że Minister Rodziny i Polityki Społecznej ogłosił Program „Opieka wytchnieniowa” - edycja 2023, realizowany ze środków Funduszu Solidarnościowego.

postać krzycząca przez megafon

Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej

Gminny Ośrodek  Pomocy Społecznej w Hrubieszowie informuje, że ogłoszony został nabór wniosków w ramach programu resortowego Ministra Rodziny i Polityki Społecznej pn. "Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej" - edycja 2023.

Przydatne linki

 

Jeżeli znalazłeś błąd na tej stronie bądź masz uwagi dotyczące jej funkcjonowania napisz na adres: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

Nota informacyjna

Informacje opublikowane w niniejszym serwisie pochodzą ze wszystkich jednostek organizacyjnych Gminy Hrubieszów. Za prawidłowość informacji odpowiedzialność ponosi konkretna jednostka, która opublikowała informację lub jest zobligowana do jej publikacji. 

Wszelkie przepisy prawa podane na tej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią wykładni prawa.

Zamknij menu

Publish modules to the "offcanvs" position.

Wróć do początku strony