Sp w Moniatyczach

Narodowe Czytanie

Cała społeczność Szkoły Podstawowej im. Papieża Jana Pawła II  Moniatyczach wzięła udział w tegorocznej edycji Narodowego Czytania.

Obiady miesiąc październik

Opłata za obiady za miesiąc październik wynosi szkoła 94,60zł; 
Cena jednego obiadu wynosi 4,30 zł

Inauguracja roku szkolnego

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Papieża Jana Pawła II w Moniatyczach uprzejmie informuje, że rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 odbędzie się 4 września 2022r. (poniedziałek) i będzie przebiegało według następującego harmonogramu:
9.00 – Msza św. w kościele parafialnym w Moniatyczach
Następnie spotkanie na sali gimnastycznej naszej szkoły.

Dowóz uczniów 4 września będzie o godzinę później, z uwagi na rozpoczęcie roku szkolnego Mszą świętą o godzinne 9.00 (tylko w tym dniu).

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Papieża Jana Pawła II w Moniatyczach uprzejmie informuje,
że zakończenie roku szkolnego 2022/2023 odbędzie się

Rekrutacja 2023/2024

Zarządzeniem Wójta nr 15/2023 z dnia 17 stycznia 2023r.,
Rozpoczęła się rekrutacja i postępowania uzupełniającego na rok szkolny 2023 / 2024 do oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych, klas I publicznych szkół podstawowych dla których organem prowadzącym jest Gmina Hrubieszów. Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Moniatyczach rozpoczęła rekrutacje do :

Przydatne linki

 

Jeżeli znalazłeś błąd na tej stronie bądź masz uwagi dotyczące jej funkcjonowania napisz na adres: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

Nota informacyjna

Informacje opublikowane w niniejszym serwisie pochodzą ze wszystkich jednostek organizacyjnych Gminy Hrubieszów. Za prawidłowość informacji odpowiedzialność ponosi konkretna jednostka, która opublikowała informację lub jest zobligowana do jej publikacji. 

Wszelkie przepisy prawa podane na tej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią wykładni prawa.

Zamknij menu

Publish modules to the "offcanvs" position.

Wróć do początku strony