Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - GMINNY TURNIEJ CZYTELNICZY "WĘDRÓWKI CZYTELNICZE"

Na białym tle widoczne są dzieci lecące na książkach i napis "Wędrówki czytelnicze" Gminny Turniej Czytelniczy dla klas IV-VI.
BP Stefankowice

GMINNY TURNIEJ CZYTELNICZY "WĘDRÓWKI CZYTELNICZE"

Zapraszamy do udziału w Gminnym Turnieju Czytelniczym "Wędrówki czytelnicze" adresowanym do kl. IV - VI. Organizatorem konkursu są Biblioteki Publiczne w Dziekanowie i Stefankowicach.

Aby wziąć udział w konkursie należy zapoznać się z regulaminem, pobrać i wypełnić kartę zgłoszenia oraz zgodę na wykorzystanie wizerunku i przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Kartę zgłoszenia oraz zgodę należy wysłać na podany adres w nieprzekraczalnym terminie do dnia 25.04.2024 r. Więcej informacji zawarte jest w regulaminie konkursu poniżej strony.

 

 

DOKUMENTY DO POBRANIA:

pdfregulamin_czytelniczy_2024.pdf145.45 KB

pdfKARTA_ZGŁOSZENIA_5.pdf112.41 KB

pdfzgoda_na_udział_w_zajęciach_2.pdf219.25 KB

Przydatne linki

 

Jeżeli znalazłeś błąd na tej stronie bądź masz uwagi dotyczące jej funkcjonowania napisz na adres: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

Nota informacyjna

Informacje opublikowane w niniejszym serwisie pochodzą ze wszystkich jednostek organizacyjnych Gminy Hrubieszów. Za prawidłowość informacji odpowiedzialność ponosi konkretna jednostka, która opublikowała informację lub jest zobligowana do jej publikacji. 

Wszelkie przepisy prawa podane na tej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią wykładni prawa.