Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - GMINNY KONKURS PLASTYCZNY NA "PISANKĘ WIELKANOCNĄ"

Na białym tle widoczna jest zielona pisanka z napisem "Gminny Konkurs Plastyczny na Pisankę Wielkanocną.
BP Czerniczyn

GMINNY KONKURS PLASTYCZNY NA "PISANKĘ WIELKANOCNĄ"

Zapraszamy do udziału w Gminnym Konkursie Plastycznym na "Pisankę Wielkanocną", organizowanym przez Bibliotekę Publiczną w Czerniczynie.

Konkurs skierowany jest do dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Tematem konkursu jest pisanka z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Technika wykonania pracy jest dowolna.

Wykonaną pracę wraz wypełnionymi dokumentami można składać do 22.03.2024 r. w dowolnej Bibliotece Gminy Hrubieszów (Czerniczyn, Dziekanów, Kosmów, Moniatycze, Stefankowice). Więcej szczegółów w regulaminie konkursu. Więcej informacji w regulaminie konkursu.

DOKUMENTY DO POBRANIA:

pdfRegulamin_Pisanka.pdf118.53 KB