Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - GMINNY KONKURS PLASTYCZNY NA "KARTKĘ WIELKANOCNĄ"

Na różowym tle napis "Gminny Konkurs Plastyczny na Kartkę Wielkanocną". Pod napisem widoczne są różnokolorowe pisanki.
BP Czerniczyn

GMINNY KONKURS PLASTYCZNY NA "KARTKĘ WIELKANOCNĄ"

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym na "Kartkę Wielkanocną", organizowanym przez Bibliotekę Publiczną w Czerniczynie.

Tematem konkursu jest kartka okolicznościowa z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Zadaniem uczestników konkursu jest przedstawienie własnej wizji, nastroju oraz tradycji Świąt Wielkanocnych w postaci kartki świątecznej.

- Technika prac dowolna

- Format kartki nie może przekraczać formatu po złożeniu: 10 cm x 15cm

Wykonaną pracę wraz wypełnionymi dokumentami można składać do 31 marca w dowolnej Bibliotece Gminy Hrubieszów ( Dziekanów, Kosmów, Moniatycze, Stefankowice). Więcej szczegółów w regulaminie konkursu.

DOKUMENTY DO POBRANIA:

pdfRegulamin_kartka.pdf107.94 KB