Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - ELIMINACJE GMINNE 43 MAŁY KONKURS RECYTATORSKI

Na białym tle widoczny jest rysunek chłopca czytającego książkę i napis Eliminacje Gminne 43 Mały Konkurs Recytatorski.
CSK

ELIMINACJE GMINNE 43 MAŁY KONKURS RECYTATORSKI

Zapraszamy na Gminne Eliminacje „43 Małego Konkursu Recytatorskiego”, ogłoszonego przez Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, które odbędą się 13.05.2024r. o godz. 1000 w Świetlicy Wiejskiej w Stefankowicach.

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych województwa lubelskiego. Każda placówka zgłasza maksymalnie 3 uczestników w każdej kategorii. Aby wziąć udział w konkursie należy zapoznać się z regulaminem, pobrać i wypełnić kartę zgłoszenia oraz zgodę na wykorzystanie wizerunku i przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Kartę zgłoszenia oraz zgodę należy wysłać na podany adres w nieprzekraczalnym terminie do dnia 7.05.2024r.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu:

Biblioteka Publiczna w Stefankowicach tel. 84 691 80 14

 

DOKUMENTY DO POBRANIA:

pdfRegulamin-43.MKR_.pdf555.87 KB

pdfKarta_uczestnika_43.pdf82.37 KB

pdfZgoda_na_publikację.pdf180.32 KB

Przydatne linki

 

Jeżeli znalazłeś błąd na tej stronie bądź masz uwagi dotyczące jej funkcjonowania napisz na adres: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

Nota informacyjna

Informacje opublikowane w niniejszym serwisie pochodzą ze wszystkich jednostek organizacyjnych Gminy Hrubieszów. Za prawidłowość informacji odpowiedzialność ponosi konkretna jednostka, która opublikowała informację lub jest zobligowana do jej publikacji. 

Wszelkie przepisy prawa podane na tej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią wykładni prawa.