Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - "41 MAŁY KONKURS RECYTATORSKI" ELIMINACJE GMINNE

Na zielonym tle widnieje napis czterdziesty pierwszy Mały Konkurs Recytatorski eliminacje gminne.  U góry obrazu kwiaty narcyzy na dole różowe tulipany
BP Stefankowice

"41 MAŁY KONKURS RECYTATORSKI" ELIMINACJE GMINNE

Zapraszamy na gminne eliminacje „41 Małego Konkursu Recytatorskiego”, ogłoszonego przez Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie, które odbędą się 13.05.2022r.o godz. 1000 w Świetlicy Wiejskiej w Moniatyczach.

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych województwa lubelskiego. Każda placówka zgłasza maksymalnie 3 uczestników w każdej kategorii. Aby wziąć udział w konkursie należy zapoznać się z regulaminem, pobrać i wypełnić kartę zgłoszenia oraz zgodę na wykorzystanie wizerunku i przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kartę zgłoszenia oraz zgodę należy wysłać na podany adres w nieprzekraczalnym terminie do dnia 05.05.2022r.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu:

Biblioteka Publiczna w Stefankowicach tel. 84 691 80 14

Pliki do pobrania: