Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Hrubieszów

Plakat promocyjny wydarzenia
grafika własna

Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Hrubieszów

Już niedługo bo 6 sierpnia 2023 r. na boisku przy świetlicy wiejskiej w Kułakowicach Pierwszych odbędzie się Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Hrubieszów Tomasza Zająca.

Tym razem gramy dla Dariusza Kaszuby, mieszkańca naszej gminy. Razem stwórzmy sztab ludzi o wielkich sercach!

Pan Dariusz Kaszuba to  mieszkaniec Kułakowic Pierwszych, który w 2022 roku uległ wypadkowi drogowemu. W wyniku wypadku doznał licznych obrażeń, które spowodowały konieczność przeprowadzenia wielu operacji, stałej rehabilitacji oraz wielokrotnego leczenia szpitalnego. Aktualnie Pan Dariusz porusza się na wózku inwalidzkim.

Jeśli masz ochotę dołączyć do nas i tym samym wesprzeć naszą akcję, przekazać przedmiot na licytację, wystąpić, zagrać, zatańczyć, zaśpiewać lub masz inny pomysł kontaktuj się z naszym Gminnym Ośrodkiem Kultury w Wołajowicach: tel.: 846981486; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W przypadku chęci udzielenia bezpośredniego wsparcia wpłat dokonywać można za pośrednictwem portalu Siepomaga.pl

W polu „Twoje słowo wsparcia” należy wpisać „Zgrajmy się dla Darka”

Wszystkie chętne drużyny zapraszamy do zgłaszania drużyn do Turnieju Siatkówki.

Poniżej znajdą Państwo regulamin oraz kartę zgłoszeniową do Turnieju.

Zgłoszeń należy dokonywać do dnia 03.08.2022 r. do godziny 15:30, w pokoju nr: 19, Urząd Gminy Hrubieszów, ul. Bolesława Prusa 8.

W razie pytań odnośnie Turnieju zapraszamy do kontaktu: tel.: 84 696 20 24 w. 21; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Do pobrania:

1. docxRegulamin45.78 KB