Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Zapytanie ofertowe - Roboty malarskie na dachu budynku kościoła i dzwonnicy w Moniatyczach

postać krzycząca prze megafon
fot. pixabay.com

Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji pn.: Roboty malarskie na dachu budynku kościoła i dzwonnicy w Moniatyczach. Inwestycja polegać będzie na wykonaniu robót malarskich na dachach budynku kościoła i dzwonnicy w Moniatyczach, wpisanych do rejestru zabytków nieruchomych Województwa Lubelskiego pod nr A/85, należących do Parafii Rzymsko-Katolickiej pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła, polegających na dwukrotnym malowaniu dachów na obu obiektach z zachowaniem zasad technologii i BHP oraz dokonaniu drobnych napraw na dachu.

Załączniki do pobrania:

1. docxZapytanie ofertowe26.62 KB