Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Mikołajki

Prace plastyczne

Mikołajki

„ Ma czerwoną czapkę, worek z prezentami, już za chwilę będzie tutaj razem z nami…”. 6 grudnia dzieci z przedszkola obchodziły mikołajki. Mikołaj zostawił dla dzieci magiczny worek pełen prezentów. Przedszkolaki w czapkach mikołajkowych śpiewały okazyjne wesołe piosenki, uczestniczyły w zabawach muzycznych, wykonały portrety Mikołaja a następnie otrzymały wspaniałe prezenty.

Panie z tej okazji przeprowadziły z dziećmi pogadankę i zwróciły dzieciom uwagę na to, że każdy powinien być i może zostać takim „ Mikołajem”, jeśli będzie dobrym człowiekiem a tym prezentem może być miłość i dobro.

Dzieci z magicznym workiem od Mikołaja
nr 1
Dzieci z magicznym workiem od Mikołaja
Dzieci z prezentami.
nr 2
Dzieci z prezentami.
Dzieci tańczą w kole dookoła magicznego worka.
nr 3
Dzieci tańczą w kole dookoła magicznego worka.
Pani rozdaje prezenty dzieciom.
nr 4
Pani rozdaje prezenty dzieciom.
Mikołajkowe prace plastyczne młodszych przedszkolaków z całego tygodnia.
nr 5
Mikołajkowe prace plastyczne młodszych przedszkolaków z całego tygodnia.
Portret Mikołaja wykonany przez starszych przedszkolaków - praca grupowa.
nr 6
Portret Mikołaja wykonany przez starszych przedszkolaków - praca grupowa.