Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Życzliwość jest pragnieniem szczęścia innych

Życzliwość jest pragnieniem szczęścia innych

W naszej szkole Dzień Życzliwości został zorganizowany 4 listopada.

Uczniowie od rana mieli możliwość umieszczenia krótkich pozdrowień, buziek, czy też ciepłych słów na tablicy, która była dostępna dla każdego. Tego dnia został również rozstrzygnięty konkurs literacki, w którym nasi uczniowie chętnie wzięli udział. Komisja konkursowa miała twardy orzech do zgryzienia podczas wyboru najpiękniejszego wiersza o życzliwości. Ostatecznie wyłoniono zwycięzców w dwóch kategoriach:
klasy I-III
I miejsce – Emilia Jańczuk i Julia Markiewicz, kl. II
II miejsce – Aleksandra Strycharz, kl. III
klasy IV-VIII
I miejsce – Karolina Berlicka, kl. VI
II miejsce – Zuzanna Zielińska, kl. V
III miejsce – Mateusz Kaczkowski, kl. IV.
Zwycięzcom nagrody wręczyły p. M. Stefańska i p. M. Marel-Knap, które były organizatorami tego wyjątkowego dnia. Pamiętajmy, że uśmiech i ciepłe słowo powinny nam towarzyszyć nie tylko od święta, ale też każdego dnia.

Zdjęcie przedstawia grupę uczniów, którzy zostali nagrodzeni w konkursie na wiersz
image004.jpg
Zdjęcie przedstawia tablicę, na której dzieci przyczepiły miłe słowa i emotki