Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - APEL Z OKAZJI UROCZYSTOŚCI WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

APEL Z OKAZJI UROCZYSTOŚCI  WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

APEL Z OKAZJI UROCZYSTOŚCI WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

Tradycją naszej szkoły stały się obchody Uroczystości Wszystkich Świętych

. Także i w obecnym roku szkolnym, w dniu 28.10.2022r. przy współpracy naszej szkoły i Punktu Przedszkolnego ,, Wilczęta”, odbył się uroczysty Apel poświęcony obchodom Uroczystości Wszystkich Świętych. Tegoroczne hasło przewodnie apelu brzmiało ,, Mój ulubiony święty”. Podczas wystąpienia każda klasa zaprezentowała sylwetkę wybranej osoby świętej lub błogosławionej. W tym roku uczniowie wykazali się dużą kreatywnością i przygotowali ciekawe kostiumy i atrybuty świętych. Organizatorzy docenili wysiłek uczniów i postanowili przyznać następujące nagrody :
I miejsce klasa III
II miejsce klasa VI
III miejsce klasa II
Wyróżnienia za kostiumy otrzymali: Magdalena Matelska, Filip Kuriata i Bartosz Stopa. Pozostałe klasy otrzymały pamiątkowe dyplomy i słodkości.
Apel zorganizowała katechetka p. C. Malec we współpracy z wychowawcami poszczególnych klas i rodzicami uczniów, nagrody ufundowała Rada Rodziców