Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - XLVI Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”

Grafika ilustrująca uczniów reprezentującą szkołę

XLVI Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”

9 marca w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Hrubieszów odbyły się eliminacje gminne XLVI Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”

W II grupie wiekowej (klasy V-VIII szkoły podstawowej) III miejsce zajął uczeń naszej szkoły Jakub Białek z kl. 7 po dogrywce z Jakubem Kostrubcem z kl.8 też uczniem nasze szkoły, który zajął IV miejsce. Serdecznie gratulujemy wysokich wyników. Uczniowie przygotowywali się pod kierunkiem pani Julity Jonaszek.

Uczeń odbiera nagrodę za zajęcie 3 miejsca
Uczeń odbiera nagrodę za zajęcie 3 miejsca