Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - XIX Gminny Konkurs Poezji Patriotycznej i Religijnej

Grafika ilustrująca uczestników konkursu
fot.własna

XIX Gminny Konkurs Poezji Patriotycznej i Religijnej

16 stycznia 2024r. w Szkole Podstawowej im. 15 Pułku Piechoty ”Wilków” w Stefankowicach odbył się XIX Gminny Konkurs Poezji Patriotycznej i Religijnej.

Konkurs przeznaczony był dla uczniów wszystkich szkół z terenu gminy. Naszą szkołę reprezentowały cztery uczennice: Oktawia Walczuk, Emilia Oleszko, Amelka Oleszko, Dominika Smal. Jury konkursowe doceniło interpretację utworu przez Oktawię Walczuk w postaci przyznanego III miejsca w kat.I-III. Uczennicę przygotowała wiersz pt.”Gwiazda Betlejemska”. Uczennice do konkursu przygotowały p. Magdalena Chomicka- Caboń, p.Marta Sienicka Serdecznie gratulujemy!!!