Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Wykaz podręczników do religii na rok szkolny 2022/2023

Grafika ilustrująca książki
fot.pixabay.com

Wykaz podręczników do religii na rok szkolny 2022/2023

Lista podręczników do religii na rok szkolny 2022/2023:

Punkt Przedszkolny:
Podręcznik obowiązuje dzieci 3 - letnie i 4- letnie:
4-latki. Świat dziecka Bożego - Podręcznik do religii. Wydawnictwo "Jedność"
Podręcznik obowiązuje dzieci 5 - letnie i 6- letnie:
6-latki. Tak! Jezus mnie kocha. Podręcznik do religii. Wydawnictwo "Jedność"
Szkoła Podstawowa:
klasa 1
Podręcznik do religii "Poznaję Boży świat". Wydawnictwo "Jedność"
klasa 2
Podręcznik do religii "Odkrywamy królestwo Boże". Wydawnictwo "Jedność".
klasa 3
Podręcznik i zeszyt ćwiczeń do religii "Poznaję Jezusa". Wydawnictwo "Jedność".
klasa 4
Podręcznik i karty pracy do religii "Jestem chrześcijaninem". Wydawnictwo "Gaudium".
klasa 5
Podręcznik i zeszyt ćwiczeń "Szczęśliwi, którzy szukają prawdy". Wydawnictwo "Jedność"
klasa 6
Podręcznik i karty pracy ”Szczęśliwi, którzy odkrywają piękno ". Wydawnictwo "Jedność"
klasa 7
Podręcznik i karty pracy do religii "Szczęśliwi, którzy czynią dobro". Wydawnictwo "Jedność".
klasa 8
Podręcznik i karty pracy do religii "Z Tobą idę przez życie". Wydawnictwo "Gaudium".