Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Wyjazd uczniów na kręgle z okazji Dnia Chłopaka

Grafika ilustrująca grupę uczniów przed restauracją "Gniecki" w Hrubieszowie

Wyjazd uczniów na kręgle z okazji Dnia Chłopaka

W dniu 28 września odbył się wyjazd na kręgle do Restauracji "Gniecki" w Hrubieszowie.

Celem wycieczki było propagowanie różnych form rekreacji i wypoczynku, zainteresowanie uczniów ciekawą dyscypliną sportu, integracja środowiska uczniowskiego oraz zacieśnianie więzi koleżeńskich. Uczniowie ponadto uczyli się kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych. Współzawodnictwo na torze wiązało się ze świetną zabawą. Gra okazała się wciągająca. Uczniowie bardzo dobrze radzili sobie z tą dyscypliną sportu. Pobyt w kręgielni dostarczył uczniom niesamowitych wrażeń i emocji. Zajęcia zakończyły się wspólnym posiłkiem w postaci pizzy oraz słodkich deserów. To była niezapomniana przygoda.

Trzy dziewczynki szykują się do gry w kręgle, czekają aż zapali się zielone światełko
1
Nauczycielka pomaga uczennicom wybrać kulę do gry w kręgle