Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Wyjazd integracyjny na kręgle z okazji Dnia Chłopaka

Grafika ilustrująca grupę uczniów w kręgielni
fot.własna

Wyjazd integracyjny na kręgle z okazji Dnia Chłopaka

W dniu 3 października uczniowie klasy 6  pod opieką p M.Chomiak i p Manuelą Drączkowską pojechali na kręgle do Restauracji "Gniecki" w Hrubieszowie.

Celem wycieczki było propagowanie różnych form rekreacji i wypoczynku, zainteresowanie uczniów ciekawą dyscypliną sportu, integracja środowiska uczniowskiego oraz zacieśnianie więzi koleżeńskich. Współzawodnictwo na torze wiązało się ze świetną zabawą. Uczniowie bardzo dobrze radzili sobie z tą dyscypliną sportu. Pobyt w kręgielni dostarczył uczniom niesamowitych wrażeń i emocji. Zajęcia zakończyły się wspólnym posiłkiem w postaci pizzy oraz słodkich deserów. To była niezapomniana przygoda.

Uczniowie w kręgielni
20231003_101455