Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Wizyta Misjonarza w naszej szkole

Grafika ilustrująca misje w Afryce
fot.pixabay.com

Wizyta Misjonarza w naszej szkole

W poniedziałek 24 października naszą szkołę odwiedził  ks. Mariusz Skakuj - Dyrektor Katolickiej Szkoły im. Św. Ojca Pio z Zamościu.

Podczas spotkania Ksiądz przybliżył uczniom codzienną pracę Misjonarzy w Afryce i opowiadał im o problemach  ludzi mieszkających na Madagaskarze i w Kenii. Na uczniach wielkie wrażenie zrobiły filmiki i zdjęcia , na których mogli zobaczyć jak wygląda życie i nauka dzieci w tych częściach świata. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze, uczniowie zadawali mnóstwo pytań i uważnie wsłuchiwali się w opowieści księdza.

Misjonarz przedstawia dzieciom prezentację o warunkach życia ludzi w Afryce
Misjonarz przedstawia dzieciom prezentację o warunkach życia ludzi w Afryce