Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Warsztaty pt. "Spotkania z Leonem" dla klas I-III

Grafika ilustrująca opowiadania dla dzieci
fot.pixabay.com

Warsztaty pt. "Spotkania z Leonem" dla klas I-III

11 stycznia odbyły się warsztaty pt. "Spotkania z Leonem" dla klas I-III z paniami M. Malicką i A. Dyl- Tarnawską z Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Hrubieszowie.

Celem zajęć była profilaktyka zachowań agresywnych u dzieci, pogłębienie świadomości własnych uczuć, uwrażliwienie na potrzeby innych, radzenie sobie w sytuacjach trudnych oraz  nabycie umiejętności pomagania innym.

Panie z PPP rozmawiają z uczniami na temat emocji
IMG_20240111_083738