Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026 w naszej szkole odbędzie się dnia 26 czerwca 2026r. o godzinie 8.00.
Dowóz w tym dniu odbędzie rano o stałej porze, a powrót ze szkoły- po zakończeniu uroczystości.
Uroczyste wręczenie jednorazowego stypendium Wójta Gminy Hrubieszów odbędzie się 24 czerwca 2026r. ( środa) o godz. 11.00 w Centrum Dziedzictwa Kulturowego i Archeologicznego Gminy Hrubieszów w Masłomęczu ( Masłomęcz 99A). W imieniu Pana Wójta serdecznie zapraszamy nagrodzonych uczniów.
