Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Grafika ilustrująca uczestników spotkania
fot.własna

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń.
Eleanor Roosevelt

21 czerwca 2024r. w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/24. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 8:00 w szkolnej sali gimnastycznej, która tego dnia była wypełniona uczniami, nauczycielami i rodzicami. Po odśpiewaniu hymnu narodowego nastąpiło przekazanie sztandaru szkoły młodszemu pokoleniu uczniów. Następnie rozpoczęła się część artystyczna, przygotowana pod kierunkiem pani Kingi Zając, podczas której wystąpili uczniowie klasy szóstej i ósmej. W kierunku naszych absolwentów ze strony młodszych kolegów padły ciepłe słowa oraz podziękowania i życzenia wszelkiej pomyślności. W dalszej części uroczystości Pani Dyrektor Urszula Duda podziękowała: uczniom, rodzicom oraz pracownikom szkoły za ciężką pracę. Życzyła wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji. Nie zabrakło również gratulacji dla naszych absolwentów, z życzeniami sukcesów w dalszej edukacji. Po przemówieniu Pani Dyrektor przyszedł czas na wręczenie nagród dla uczniów, którzy wyróżnili się w nauce, sporcie oraz na wręczenie podziękowań i listów gratulacyjnych dla rodziców. Był to dzień pełen radości ,emocji, podsumowań i pożegnań, ale również radosnego oczekiwania na wakacje i nowe wyzwania, które przyniesie kolejny rok szkolny. Wszyscy opuścili szkołę z uśmiechami na twarzach, gotowi na zasłużony letni odpoczynek.

 

 

 

Przydatne linki

 

Jeżeli znalazłeś błąd na tej stronie bądź masz uwagi dotyczące jej funkcjonowania napisz na adres: sekretariat@hrubieszow-gmina.pl

Nota informacyjna

Informacje opublikowane w niniejszym serwisie pochodzą ze wszystkich jednostek organizacyjnych Gminy Hrubieszów. Za prawidłowość informacji odpowiedzialność ponosi konkretna jednostka, która opublikowała informację lub jest zobligowana do jej publikacji. 

Wszelkie przepisy prawa podane na tej stronie mają charakter informacyjny i nie stanowią wykładni prawa.