Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Warsztaty w Bibliotece Pedagogicznej i spektakl w HDK

Warsztaty w Bibliotece Pedagogicznej i spektakl w HDK

22 lutego uczestniczyliśmy w warsztatach pt. "Interaktywna książka" przygotowanych przez Bibliotekę Pedagogiczną w Zamościu Filia w Hrubieszowie.

Dzieci uważnie słuchały oraz aktywnie uczestniczyły w warsztatach. Następnie przeszliśmy do Hrubieszowskiego Domu Kultury na spektakl pt. "Piotruś Pan". Było to fantastyczne przedstawienie z prawdziwymi aktorami, scenografią, muzyką.

Dzieci rozwiązują zagadki
IMG_20230222_092707