Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Mam talent w naszej szkole

Grafika ilustrująca kostkę rubika
fot. pixabay.com

Mam talent w naszej szkole

W pierwszym dniu kwietnia 2022r. w naszej szkole został zrealizowany konkurs  Mam talent– zgodnie z ideą programu telewizyjnego.

W konkursie wzięły udział prawie wszystkie klasy naszej szkoły. Ogółem, do projektu zgłosiło się ponad 20 uczniów. Uczestnicy zaprezentowali swoje niezwykłe talenty: plastyczne, muzyczne, taneczne, sportowe, aktorskie i inne. Komisja konkursowa miała niełatwe zadanie, aby wyłonić zwycięzców, ponieważ wszyscy uczestnicy wykazali bardzo wysoki poziom swoich umiejętności. Tytuł najbardziej utalentowanej klasy zdobyły - klasa I, klasy II- III oraz klasa IV. Zwyciężczynią konkursu została uczennica VII klasy- Klaudia Flis, która zaprezentowała pokaz swoich prac z kategorii plastycznej. Konkurs wywołał dużo emocji i zapewnił wszystkim uczniom niezapomniane wrażenia. Prezentacja talentów finalistów była prawdziwą ucztą duchową, zarówno dla widzów, jak i dla jury. Miło jest wiedzieć, że mamy takich utalentowanych uczniów. Nie wykluczone, że niektórzy z naszych uczniów zrobią kiedyś wielką karierę i przyniosą sławę również naszej szkole Trzymamy kciuki.

Dziewczynka ubrana w niebieską kurtkę układa kostkę rubika, w tle stoi tablica z pracami plastycznymi innych uczestników.
1
Dwie dziewczynki w białych bluzach śpiewają piosenkę Sanah
2
Dwie dziewczynki w białych bluzach śpiewają piosenkę Sanah "Mamo tyś płakała". Obok siedzą dzieci i wsłuchują się w ten utwór.
Chłopiec w szarej bluzie prezentuje nowinki motoryzacyjne, omawia min. budowę i zasadę działania silnika w modelach marki Bmw. Obok i za nim znajdują się prace plastyczne innych uczniów.
3
Dziewczynka w zielonej czapeczce trzyma przed sobą obraz wykonany metodą malowania po numerach. W tle , na stoliku znajdują się prace innych uczestników.
4
Chłopiec w granatowo-pomarańczowej bluzie prezentuje swoje prace plastyczne, wykonane różnymi metodami. Wśród nich jest portret jego mamy oraz obecnego prezydenta Ukrainy.
5
Dziewczynka ze starszej klasy prezentuje swój dorobek plastyczny. Wśród prac są portrety i pejzaże wykonane ołówkiem i farbami.
6
Na stoliku wyłożone są prace dziewczynki, która wygrała szkolny konkurs Mam talent. Wśród nich portret Matki Bożej wykonany ołówkiem oraz pejzaże wykonane farbami.
7
Uczeń starszej klasy układa kostkę rubika na czas. Podczas pokazu utrzymuje kontakt wzrokowy z publicznością i odpowiada na pytania prowadzących.
8