Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Konkurs szkolny - „Różaniec z warzyw i owoców”

Grafika ilustrująca uczestników konkursu
fot.własna

Konkurs szkolny - „Różaniec z warzyw i owoców”

W październiku 2023r.  dzieci z punktu przedszkolnego i uczniowie szkoły podstawowej mogli wziąć udział w konkursie szkolnym „Różaniec z warzyw i owoców”.

Prace konkursowe można było oglądać do końca miesiąca na korytarzu szkolnym. Rozstrzygnięcie i rozdanie nagród odbyło się 25 października. Organizatorem konkursu była Pani Iwona Ostrowska. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Prace konkursowe -różańce z warzyw i owoców
received_772742294864096