Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Konkurs szkolny- "Patron szkoły w lapbooku"

Grafika ilustrująca laureatów konkursu

Konkurs szkolny- "Patron szkoły w lapbooku"

W środę 1 marca odbyło się rozstrzygnięcie szkolnego konkursu na lapbooka o Bolesławie Chrobrym.

Uczestnicy zachwycili jury pomysłowością wykonania lapbooków, z których każdy stanowi cenne źródło wiedzy o życiu naszego przyszłego Patrona. Przekonaliśmy się, że kreatywność jest mocną stroną naszych uczniów, o czym świadczą między innymi ręcznie wykonane elementy , oryginalne rysunki, grafiki czy okienka z ciekawostkami, wpływające na wartość estetyczną prac. Organizatorki konkursu przyznały następujące nagrody:

W kategorii klas 4-8:

I miejsce – Aleksandra Oleszko z klasy 8
II miejsce – Klaudia Flis z klasy 8 oraz Julia Bednarczuk z klasy 5
III miejsce – Róża Bartecka z klasy 5 oraz Bartłomiej Kozielski z klasy 8

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali  pamiątkowe dyplomy i nagrody. Prace konkursowe można obejrzeć w holu na parterze, przy wejściu do szkoły.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i zaangażowanie. Organizatorami konkursu były panie: Marlena Chomiak, Marta Sienicka i Manuela Drączkowska.

Lapbooki konkursowe
Lapbooki konkursowe