Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Dzień Kobiet -8 marca 2022

Grafika 8 marca
fot. pixabay.com

Dzień Kobiet -8 marca 2022

8 marca – Międzynarodowy Dzień Kobiet – na stałe wpisał się do szkolnego kalendarza.

Mimo, że jego ranga, w porównaniu z minionymi okresami, znacznie spadła, co roku z okazji tego sympatycznego marcowego święta w naszej szkole pojawiają się kwiaty, życzenia i drobne upominki dla małych i tych większych kobiet. W ten wyjątkowy dzień zostały one powitane kwiatami oraz drobnymi upominkami a w klasach i na szkolnych korytarzach czuć było wyjątkową atmosferę. Chłopcy z naszej szkoły pod opieką Pana Romana Siudyka przygotowali dla pań przepiękną część artystyczną, składającą się z wierszy i piosenek. Odbyły się też wybory miss szkoły. W tym dniu panowała w szkole wyjątkowa atmosfera.

Uczniowie klasy czwartej z nauczycielkami
Uczniowie klasy czwartej z nauczycielkami