Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole

Grafika ilustrująca akademię z okazji Dnia Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole

Dzień Babci i Dzień Dziadka to jedne z piękniejszych dni w roku. Te szczególne dni w kalendarzu kojarzone są z szacunkiem, ciepłem, dzieciństwem i podziękowaniami.

Babcia i Dziadek to bez wątpienia bardzo ważne osoby w naszym życiu. Ich święto obchodzimy w styczniu, pełnym chłodnych, szarych dni, jednak urok jaki niesie ze sobą wprowadza wszystkich w magiczny nastrój. W tych niezwykłych dniach Babcie i Dziadkowie otrzymują od swoich bliskich wyjątkowe dowody miłości, sprawiające im ogromną przyjemność. W związku z powyższym w naszej szkole w dniu 07 lutego 2022 roku odbyła się uroczysta akademia dla Babć i Dziadków zorganizowana z okazji Ich święta. W uroczystości wystąpiły dzieci z oddziału przedszkolnego, uczniowie z klasy I- III oraz grupa starszych uczniów. Na początku pani Dyrektor Urszula Duda w imieniu własnym oraz całej społeczności szkolnej przywitała Szanownych Gości oraz złożyła najserdeczniejsze życzenia z okazji Ich Święta. Następnie wszystkie występujące dzieci z wielkim przejęciem recytowały wzruszające wiersze oraz śpiewały piosenki związane tematycznie z tymże świętem. Na zakończenie wszyscy uczniowie zaśpiewali STO LAT . oraz złożyli przybyłym babciom i dziadkom życzenia i wręczyli wzruszonym gościom prezenty.

Pani Dyrektor wita przybyłych Gości
Pani Dyrektor wita przybyłych Gości