Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Bal karnawałowy w klasach 1-3

Grafika ilustrująca uczestników balu karnawałowego

Bal karnawałowy w klasach 1-3

Karnawał to wspaniały okres zimowych balów, zabaw, a także nieodłączny element dzieciństwa. Jest on atrakcją i bardzo lubiana przez dzieci formą rozrywki, dostarcza im wielu przeżyć, radości i zadowolenia.

21 lutego 2023 r. w klasach 1-3 odbył się bal karnawałowy. Tego dnia w szkole pojawiły się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów bajek. Można było spotkać wróżki, królewny, strażaka, ratownika medycznego, jednorożca, piratkę, smoka,  … nie sposób zliczyć wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Po prezentacji strojów rozpoczęły się tańce, które były przeplatane zabawami oraz konkursami przygotowanymi przez panie: Julitę Jonaszek, Ilonę Nosko oraz Dorotę Maciąg. Oczywiście nie zabrakło słodkiego poczęstunku dla dzieci przygotowanego przez rodziców. Kolejny bal karnawałowy już za rok.