Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Akcja edukacyjna KAS w naszej szkole-"Hazard? Nie daj się wciągnąć!"

Grafika ilustrująca hazard
fot. pixabay.com

Akcja edukacyjna KAS w naszej szkole-"Hazard? Nie daj się wciągnąć!"

W dniu 18 stycznia 2021 roku w naszej szkole w ramach ogólnopolskiej kampanii Krajowej Administracji Skarbowej odbyło się spotkanie na temat „Hazard? Nie daj się wciągnąć!” z funkcjonariuszami Krajowej Izby Skarbowej.

Celem przedsięwzięcia jest zwrócenie uwagi na ryzyko związane z grami hazardowymi wśród młodzieży oraz wskazanie problemów wynikających z ich uprawiania oraz konsekwencje prawne związane z udziałem i oferowaniem nielegalnych gier hazardowych.

Organizatorem spotkania była Pani Marta Sienicka- Pedagog Szkolny.

Prowadząca spotkanie prezentuje treści na tablicy multimedialnej
Prowadząca spotkanie prezentuje treści na tablicy multimedialnej