Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Zbiórka dla podopiecznych Adopcje-Zamość

Zbiórka dla podopiecznych Adopcje-Zamość

Dnia 11.12.2023r.w Szkole Podstawowej im. Papieża Jana Pawła II w Moniatyczach  odbyło się podsumowanie akcji „Zbiórka dla podopiecznych Adopcje-Zamość”

organizowanej przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Moniatyczach. W tym roku członkowie Samorządu Uczniowskiego przeprowadzili w swoich klasach zbiórkę karmy suchej oraz mokrej. Udało się zgromadzić 72 kg pożywienia dla potrzebujących zwierzaków. Dziękujemy uczniom i rodzicom za przyłączenie się do akcji!
Organizator: p.A.Nock