Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Zdjęcie pamiątkowe z wychowawcą i dyrektorem szkoły.

Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

23 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023. Zebranych powitał Pan Dyrektor – Robert Kryszczuk, kierując ciepłe słowa do uczniów, ich rodziców, nauczycieli oraz pracowników szkoły.

Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru szkoły i odśpiewaniem hymnu państwowego. W dalszej części uroczystości nastąpiło przekazanie sztandaru uczniom klas młodszych, ślubowanie ósmoklasistów i wbicie pamiątkowego gwoździa w drzewiec sztandaru. Zgromadzeni na uroczystości uczniowie, rodzice i nauczyciele obejrzeli przedstawienie pt. ”Tajemnicza stacja” w wykonaniu uczniów klasy III naszej szkoły. Dyrektor wraz z wychowawcą klasy ósmej wręczył absolwentom świadectwa i nagrody oraz listy gratulacyjne rodzicom uczniów, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce. W dalszej części uroczystości wręczane były świadectwa promocyjne z wyróżnieniem uczniom pozostałych klas, nagrody za udział w konkursach i rozgrywkach szachowych, czytelnictwo i pracę w Samorządzie Uczniowskim. Koordynator projektu „Youngster” Pani Agata Kamińska wręczyła uczestnikom certyfikaty potwierdzające umiejętności w zakresie języka angielskiego oraz nagrody. Następnie wszyscy uczniowie udali się do swoich klas, by otrzymać świadectwa z rąk swoich wychowawców.

Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie pięknych nagród, a Panu Wójtowi za puchary i medale dla najlepszych szachistów.

Absolwentom życzymy powodzenia w zdobywaniu wiedzy, kolejnych sukcesów oraz spełnienia marzeń a pozostałym uczniom radosnych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

Dyrektor szkoły wygłasza przemówienie.
Zdjęcie nr 1
Dyrektor szkoły wygłasza przemówienie.
Ceremoniał  przekazanie sztandaru szkoły.
Zdjęcie nr 2
Ceremoniał przekazanie sztandaru szkoły.
Absolwenci szkoły składają ślubowanie.
Zdjęcie nr 3
Absolwenci szkoły składają ślubowanie.
Uczeń klasy ósmej  wbija pamiątkowy gwóźdź w drzewce sztandaru.
Zdjęcie nr 4
Uczeń klasy ósmej wbija pamiątkowy gwóźdź w drzewce sztandaru.
Część artystyczna w wykonaniu uczniów klasy trzeciej.
Zdjęcie nr 5
Część artystyczna w wykonaniu uczniów klasy trzeciej.
Przedstawienie pt. ”Tajemnicza stacja” z udziałem uczniów klasy III.
Zdjęcie nr 6
Przedstawienie pt. ”Tajemnicza stacja” z udziałem uczniów klasy III.
Dyrektor szkoły i wychowawczyni klasy ósmej  wręczają świadectwo uczennicy klasy ósmej.
Zdjęcie nr 7
Dyrektor szkoły i wychowawczyni klasy ósmej wręczają świadectwo uczennicy klasy ósmej.
Pan dyrektor wręcza list gratulacyjny kobiecie - rodzic uczennicy klasy ósmej.
Zdjęcie nr 8
Pan dyrektor wręcza list gratulacyjny kobiecie - rodzic uczennicy klasy ósmej.
Dyrektor szkoły składa podziękowanie członkom Rady Rodziców.
Zdjęcie nr 9
Dyrektor szkoły składa podziękowanie członkom Rady Rodziców.
Pamiątkowe zdjęcie uczniów klasy III z wychowawcą
Zdjęcie nr 10