Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - XIX Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Hrubieszów

Drużyna szkoły z pucharem

XIX Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Hrubieszów

5 marca w Sali sportowej Szkoły Podstawowej im. Papieża Jana Pawła II w Moniatyczach odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Uczniów Szkół Podstawowych o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Hrubieszów. W turnieju wzięło udział siedem szkół podstawowych.

Grano systemem „ każdy z każdym” w dwóch grupach. Doskonale spisała się w tych rozgrywkach drużyna z naszej szkoły zajmując trzecie miejsce. Skład reprezentacji szkoły: Szymon Curyło, Patryk Tokarski, Kamil Próchnicki, Karol Pawelec, Sebastian Mirocki, Hubert Tokarski i Filip Zdunek.

Zawodnik wykonuje strzał na bramkę
1.