Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - WYJAZD INTEGRACYJNY W RAMACH PROJEKTU „YOUNGSTER” EDYCJA 2022/2023

Zdjęcie na zakończenie spotkana.

WYJAZD INTEGRACYJNY W RAMACH PROJEKTU „YOUNGSTER” EDYCJA 2022/2023

Od września w naszej szkole realizowany jest projekt europejski „Youngster”.  Jest to projekt doskonalący ponadprogramowe kompetencje w zakresie języka angielskiego. W roku szkolnym 2022/2023 w programie bierze udział ponad 500 uczniów klas VIII szkół podstawowych z terenów wiejskich.

Pomysłodawcą i organizatorem Programu Youngster jest Fundacja Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej. Partnerem projektu jest również wydawnictwo Macmillan. W ramach realizacji projektu 17 marca uczniowie klasy VIII wraz z koordynatorem i wychowawcą uczestniczyli w wyjeździe integracyjnym na kręgle do restauracji „Gniecki” w Hrubieszowie. Współzawodnictwo na torze okazało się świetną zabawą, która wciąga każdego uczestnika gry a także pozwala zacieśnić relacje koleżeńskie i zintegrować zespół klasowy.  W trakcie pobytu uczniowie rywalizowali ze sobą na dwóch torach dzieląc się na dwie drużyny, nie zabrakło emocji, wspólnych rozmów i żartów. Humor dopisywał uczniom na tyle, że postanowili skorzystać także z sali zabaw. Miło było patrzeć jak świetnie się bawili. Po zakończonej grze, najlepsi otrzymali puchary. Mistrzami kręgli zostali Alan Frank i Michał Bucoń. Gratulujemy umiejętności! Wyjazd zakończył się wspólnym posiłkiem w postaci pysznej pizzy. Było super!!!

Uczniowie rywalizują na torze
Zdjęcie nr 1