Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Warsztaty plastyczne „Świąteczna kartka bożonarodzeniowa”

Zdjęcie grupowe klasy 2 z wychowawca
fot.własna

Warsztaty plastyczne „Świąteczna kartka bożonarodzeniowa”

Każde zbliżające się święta to doskonała okazja do podarowania okolicznościowej kartki. Zapakowana w kopertę i wysłana do najbardziej odległych zakątków naszego kraju, jest znakiem, że ktoś o nas pamięta.

Skłania do dzielenia się życzeniami. Radość jest tym większa, jeśli spróbujemy wykonać ją własnoręcznie. Aby pielęgnować tradycję związaną z wykonywaniem kartek świątecznych 12 grudnia uczniowie z klas 1-4 wzięli udział w warsztatach plastycznych prowadzonych przez Panią Małgosię z Biblioteki w Kosmowie. Uczestnicy z wielkim zapałem i zaangażowaniem zabrali się do pracy i stworzyli ciekawe dzieła, wykorzystując do tego różnorodne materiały. Uczniowie wykazali się niezwykłą kreatywnością i pomysłowością, a wspólna plastyczna twórczość dała im mnóstwo uśmiechu i zabawy. Dziękujemy Pani Małgosi za wspólnie spędzony czas.

Uczniowie przy stolikach wykonują kartki świąteczne
Uczniowie przy stolikach wykonują kartki świąteczne