Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Piernikowe serca dla mamy i taty

Prezentacja ozdobionych serduszek.

Piernikowe serca dla mamy i taty

23 maja 2022r. dzieci z punktu przedszkolnego i oddziału przedszkolnego w Cichobórzu odwiedziły panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Mienianach. Panie przygotowały i przeprowadziły warsztaty kulinarne pod hasłem : Piernikowe serca dla mamy i taty.

Dzieci ozdabiały przygotowane serduszka kwiatuszkami i listkami z kolorowej masy cukrowej oraz kolorowymi kulkami. Na zakończenie zajęć otrzymały słodki poczęstunek w postaci waty cukrowej. Bardzo dziękujemy za odwiedziny i „pachnące” zajęcia. Zapraszamy ponownie.

Panie z KGW prezentują przygotowane elementy do ozdabiania serduszek
Panie z KGW prezentują przygotowane elementy do ozdabiania serduszek
Dzieci siedzą przy stolikach i jedzą watę cukrową.
Dzieci siedzą przy stolikach i jedzą watę cukrową.