Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Nasze osiągnięcia w konkursie plastycznym

Chłopiec prezentuje dyplom za zajęcie II miejsca

Nasze osiągnięcia w konkursie plastycznym

Na początku stycznia dzieci z oddziału przedszkolnego brały udział w Gminnym Konkursie Plastycznym „Najpiękniejsze bombki przedszkolaków”, organizowanym przez Punkt Przedszkolny przy Szkole Podstawowej im. St. Staszica w Czerniczynie.

W kategorii 5-6 latki II miejsce otrzymał Tymon Garbacz, wyróżnienie – Mikołaj Pikuła. W konkursie brała udział także Zosia Lipiec, która otrzymała podziękowanie za wzięcie udziału w konkursie. Wszystkie dzieci otrzymały piękne nagrody, które zrekompensowały ich trud w podjęciu działań plastycznych. Gratulujemy.
Jolanta Łukiewicz

Zdjęcie 1