Gmina Hrubieszów - Skarb Czarnoziemu - Dzień Edukacji Narodowej w przedszkolu

Starszaki z Panią wychowawczynią

Dzień Edukacji Narodowej w przedszkolu

Dnia 13 października dzieci i Panie z punktu przedszkolnego obchodziły Dzień Edukacji Narodowej. Grupa starszaków przedstawiła montaż słowno - muzyczny przygotowany przez P. wychowawczynię J.Łukiewicz, następnie dzieci starsze i młodsze wręczyły Paniom upominki, które przygotowały samodzielnie.

Dzieci śpiewają piosenkę, Pani gra na pianinie
Zdjęcie 1